0
محتویات سبد خرید

درباره شرکت پایاکد

امروزه اجرا و پیاده سازی صحیح و موفق یک سیستم مبتنی بر بارکد برای ثبت مشخصات و کنترل ورود و خروج کالا در صنعت تولید و توزیع مستلزم استفاده از پرینترهای چاپ بارکد و مواد مصرفی آن (برچسب، ریبون، جوهر، رول حرارتی، لیبل پرینتر و غیره) می باشد.

شرکت پایاکد در سال 1388 با هدف تامین انواع پرینترهای چاپ بارکد و مواد مصرفی آنها شامل انواع لیبل (برچسب)، ریبون و جوهر تاریخزن برای ثبت مشخصات کالا از قبیل نام کالا، تاریخ تولید، انقضاء، قیمت، بارکد محصول و... برای صنایع و تولیدی ها شروع بکار کرد.

این شرکت با 14 سال سابقه کار تخصصی در زمینه تولید انواع برچسب کاغذی (مات وبراق)، برچسب صدفی (Pvc) و متال (metal) در سایزها و اندازه های مختلف (بوبین کوچک و بزرگ) و انواع برچسب حرارتی فروشگاهی (ترازو) و آزمایشگاهی و غیره فعالیت می کند.

همچنین ارائه انواع ریبون ها و جوهرهای تاریخزن در سایزهای مختلف با کیفیت و قیمت مناسب توانسته در این صنعت موفق عمل کند. رسالت شرکت پایاکد از ابتدا تا امروز همواره این بوده که از پیشنهادات و راهنمایی های سازنده استفاده نموده و با ارائه خدمات بهتر بتواند رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید. شرکت پایاکد با داشتن کادری متخصص و کار آمد می تواند سفارشات مشتریان عزیز را با هر اندازه و ابعاد در تیراژهای مختلف آماده نموده و ارسال نماید.