0
محتویات سبد خرید

 ریبون وکس(wax): 

 

برای چاپ روی انواع برچسب باید از جوهری مخصوص به نام ریبون استفاده کرد و این محصول دارای انواع مختلف از نظر اندازه و کارایی میباشد . لازم به ذکر است شرکت پایاکد بعنوان نمایندگی برترین برندهای ریبون در خدمت شماست.

ریبون وکس مخصوص چاپ روی برچسبهای کاغذی مات و نیمه براق می باشد .

بیشترین استفاده را در صنایع غذایی – دارویی و بسته بندی را دارد .

چاپ پذیری مناسب در سرعتهای بالا و کیفیت بالا در چاپ بارکد – نوشته وطرح گرافیکی این ریبون در مقابل سایش مقاومت زیادی ندارد .

بیشترین استفاده این نوع ریبون روی برچسب های کاغذی بوده و بهترین کیفیت چاپ را در متن و طرح (آرم و لوگو) را دارد.

ریبون وکس جنس خوب باعث  بالا بردن طول عمر مفید هد چاپگرها می شود . اگر ریبون روی برچسب خوب چاپ نگیرد بارکد خوان نیز قادر به خواندن بارکد چاپ شده نیست .

ریبون ها نسبت به نور حساس بوده و باید سعی شود در محیطی نگهداری شود که نور مستقیم به آنها نتابد. هر چقدر از عمر ریبون ها بگذرد  کیفیت  ریبون کمتر میشود به همین خاطر باید سعی شود.

در هنگام خرید ریبون به دو نکته توجه گردد: 

1- نوار ریبون نباید زیاد خشک باشد. خشکی ریبون دلیل بر کهنه بودن ریبون است.
2- هر چقدر نوار ریبون نرمتر باشد دلیل بر تازگی و کیفیت بالای ریبون است.

برای کالاهایی که از نظر ماندگاری چاپ اهمیت چندانی ندارند ریبون وکس استفاده میکنند که در برابر اصطحکاک و شستشو مقاومت کمتری داشته و زود پاک می شود . ریبون رزین و ریبون سوپر رزین برای کالاهایی که ارزش ریالی بالایی داشته و میخواهند لیبل چاپی مشخصات کالا ماندگاری بالایی داشته و در برابر حلالهای قوی مقاومت زیادی داشته باشد و به هیچ عنوان پاک نشود استفاده میگردد. 

 

برای خرید ریبون وکس و سفارش سایز دلخواه میتوانید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید:

 

تلفن تماس:09158846746 - 36613806 (051)